kosmetykaa.pl - Anti-Aging-Kosmetyki
10 lipca 2019

Witamy was na naszym portalu – Kosmetyki Anti Age. Od dłuższego czasu zabieraliśmy się do stworzenia tego miejsca. Znajdziecie tutaj artykuły na temat kosmetyków anti age oraz ich recenzje. Współpracujemy z dużą liczbą portali internetowych gdzie będziecie mieli możliwość uzupełnić swoją wiedzę na temat kosmetyków i dbania o zdrowie. 

Współpraca

W pierwszej kolejności pragniemy was poinformować że współpracujemy z dużą liczbą producentów, które udostępniają nam próbki kosmetyków oraz materiały dotyczące ich składu. Każda z naszych recenzji będzie poprzedzona konsultacjami z producentem oraz jego pracownikami. Postaramy się być obiektywni w tym zakresie do granic możliwości.

Więcej informacji znajdziecie na stronie kontakt – KONTAKT

Pieniądze

Portal będzie utrzymywał się tylko i wyłącznie ze współpracy z dystrybutorami kosmetyków. Naszym celem jest wyłączenie z obiegu finansowego producentów. Jeśli nasze finansowanie jest niezależne od producentów, nasze recenzje też będą obiektywne w tej sprawie. Dystrybutorzy oraz sklepy internetowe nie są zainteresowane promocją konkretnych marek dzięki czemu nasze recenzje pozostaną obiektywne. Kosmetyki Anti Age to bardzo duży biznes i wiele firm nadużywa swoich możliwości finansowych ze względu na chęć zysku.

Kosmetyki Anti Age – Informacje i wiedza

Jeśli znajdziecie na naszej stronie błędne lub nieprecyzyjne informacje będziemy bardzo wdzięczni jeśli pomożecie nam w ich poprawie. Zależy nam na budowie społeczności poinformowanych konsumentów. Poinformowany konsument to osoba z doskonałą wiedzą na temat tego jakie efekty chce osiągnąć oraz w jaki sposób tego dokonać.

Blogi i recenzje

Jeśli chcesz dla nas pisać na bloga – bardzo chętnie z tobą na ten temat porozmawiamy! Już wcześniej mieliśmy okazję współpracować z dużą liczbą blogerek oraz influencerek. Pamiętaj jednak – nasza firma działa na rynku już od 2013 roku. Jeśli oczekujesz darmowych produktów w zamian za promocję przy niewielkich zasięgach – NIE RÓB TEGO. Nie współpracujemy z osobami, bez doświadczenia oraz nierealnych wymaganiach. Zależy nam na wzajemnym szacunku oraz rzetelnej współpracy za należne pieniądze.

Kosmetyki Anti Age – Social Media

Więcej informacji na temat tego czym się zajmujemy znajdziecie na naszych kanałach social media. To tam możecie się też z nami skontaktować i nawiązać rozmowę. Prowadzimy obsługę klientów w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Do zobaczenia już niedługo! Pozdrawiamy! <3